Nasi klienci wiedzą, że można na nas polegać. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była na tyle bogata, żeby każdy mógł znaleźć dokładnie to, czego poszukuje. Odwiedzając nasz sklep internetowy będziesz mógł zainwestować m.in. w wysokiej jakości wkrętarki, a także bity, śrubokręty oraz końcówki do wkrętarek.

Wkrętarki, bity, śrubokręty

Urządzenia i akcesoria służące do wkręcania i wykręcania śrub czy wkrętów, to niezwykle praktyczne produkty, które przydadzą się zarówno w warunkach warsztatowych, jak i domowych. Naszym klientom umożliwiamy zakup produktów i akcesoriów od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbałość o wysoką jakość wyrobów zawsze idzie u nas w parze z zadowoleniem klientów, dlatego zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i profesjonalnym doradztwem. Pomagamy naszym klientom dobrać najbardziej optymalne rozwiązania, sprzęt i akcesoria. Kontaktując się z nami podzielimy się cennymi wskazówkami i informacjami na temat produktów. Gwarantujemy też szybką i sprawną wysyłkę towaru.

Bity i wkrętaki to podstawowe narzędzia w każdym warsztacie. Są one używane do montażu i demontażu elementów, wkręcania i wykręcania śrub, nakrętek, śrubek i innych elementów złącznych. Bity i wkrętaki są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i typach końcówek, takich jak płaskie, krzyżowe, Torx i wiele innych.

Wkrętaki ręczne to narzędzia, które są najczęściej używane do pracy z elementami złącznymi o niewielkich wymiarach. Mogą mieć różne rozmiary końcówek i różne długości trzonków, w zależności od potrzeb i zastosowań.

Bity to końcówki wkrętaków, które można wymieniać i dostosowywać do różnych typów śrub i nakrętek. Bity są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, a ich końcówki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal narzędziowa, węglik, cermet itp.

Wkrętaki i bity pneumatyczne są również popularne w warsztatach mechanicznych, ponieważ umożliwiają szybszą i bardziej precyzyjną pracę z elementami złącznymi. Narzędzia pneumatyczne napędzane są powietrzem sprężonym, co umożliwia szybsze i łatwiejsze wkręcanie i wykręcanie śrub i nakrętek.

Wkrętaki udarowe to narzędzia, które wykorzystują siłę udaru, aby pomóc wkręcać i wykręcać śruby i nakrętki. Ich siła udaru pozwala na wkręcanie i wykręcanie trudnych do usunięcia elementów złącznych, takich jak rdzewiałe śruby i nakrętki.

Uchwyt wiertarski kątowy Uchwyt wiertarski kątowy
Producent: FERVI
Cena:

100,51 zł

Cena regularna: 125,64 zł

Najniższa cena: 81,52 zł

Cena netto: 81,72 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw wkrętaków 7szt. Zestaw wkrętaków 7szt.
Producent: FERVI
Cena:

90,33 zł

Cena regularna: 112,91 zł

Najniższa cena: 73,25 zł

Cena netto: 73,44 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw wkrętaków 6szt. Zestaw wkrętaków 6szt.
Producent: FERVI
Cena:

55,35 zł

Cena regularna: 69,19 zł

Najniższa cena: 44,95 zł

Cena netto: 45,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł 9 wkrętaków Protwist® do śrub z rowkiem, 2,5 - 8 mm Moduł 9 wkrętaków Protwist® do śrub z rowkiem, 2,5 - 8 mm
Producent: FACOM
Cena:

523,13 zł

Cena netto: 425,31 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł 7 wkrętaków Protwist® do śrub Resistorx®, TT10 - TT40 Moduł 7 wkrętaków Protwist® do śrub Resistorx®, TT10 - TT40
Producent: FACOM
Cena:

557,37 zł

Cena netto: 453,15 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł 8 wkrętaków z kluczami trzpieniowymi na wkładce piankowej Moduł 8 wkrętaków z kluczami trzpieniowymi na wkładce piankowej
Producent: FACOM
Cena:

861,08 zł

Cena netto: 700,07 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw 10szt. - uchwyt z szybką wymianą bitów Zestaw 10szt. - uchwyt z szybką wymianą bitów
Producent: FERVI
Cena:

16,14 zł

Cena regularna: 20,17 zł

Najniższa cena: 12,68 zł

Cena netto: 13,12 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium