Kod produktu: P064/10.25
EAN: 8012667310387
Kod producenta: -
Producent: FERVI
WIERTŁO KRĘTE SZLIFOWANE CAŁOŚCIOWO
Art. P064/10.25
Przeznaczenie:
- Stal
- Stal nierdzewna
- Stopy metali nieżelaznych
- Kamionka
Kompatybilność:
- Tokarka
- Frezarka
- Wiertarka
Pozostałe atrybuty:
- Pudełko
- 135°
- HV=850÷900
- ~8xD
- Szlifowana
- 338/N
- R≤1400N/mm²
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 mm | 34 mm | 12 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310011 |
| 1,25 mm | 38 mm | 16 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310028 |
| 1,5 mm | 40 mm | 18 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310035 |
| 1,75 mm | 46 mm | 22 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310042 |
| 2 mm | 49 mm | 24 mm | 10 | 62x17x17 h mm | 0,00 kg | 8012667310059 |
| 2,25 mm | 53 mm | 27 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310066 |
| 2,5 mm | 57 mm | 30 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310073 |
| 2,75 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667310080 |
| 3 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | 79x24x24 h mm | 0,03 kg | 8012667310097 |
| 3,25 mm | 69 mm | 39 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667310103 |
| 3,5 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | - | 0,05 kg | 8012667310110 |
| 3,75 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | - | 0,05 kg | 8012667310127 |
| 4 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | 79x25x25 h mm | 0,01 kg | 8012667310134 |
| 4,25 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | - | 0,07 kg | 8012667310141 |
| 4,5 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,08 kg | 8012667310158 |
| 4,75 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,09 kg | 8012667310165 |
| 5 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | - | 0,10 kg | 8012667310172 |
| 5,25 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | - | 0,12 kg | 8012667310189 |
| 5,5 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | - | 0,14 kg | 8012667310196 |
| 5,75 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | - | 0,14 kg | 8012667310202 |
| 6 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | 96x24x24 h mm | 0,02 kg | 8012667310219 |
| 6,25 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | - | 0,19 kg | 8012667310226 |
| 6,5 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | - | 0,20 kg | 8012667310233 |
| 6,75 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,23 kg | 8012667310240 |
| 7 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,25 kg | 8012667310257 |
| 7,25 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,29 kg | 8012667310264 |
| 7,5 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,30 kg | 8012667310271 |
| 7,75 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667310288 |
| 8 mm | 117 mm | 75 mm | 5 | - | 0,17 kg | 8012667310295 |
| 8,25 mm | 117 mm | 75 mm | 5 | - | 0,19 kg | 8012667310301 |
| 8,5 mm | 117 mm | 75 mm | 5 | 124x38x38 h mm | 0,20 kg | 8012667310318 |
| 8,75 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,22 kg | 8012667310325 |
| 9 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | 130x30x30 h mm | 0,24 kg | 8012667310332 |
| 9,25 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,24 kg | 8012667310349 |
| 9,5 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,26 kg | 8012667310356 |
| 9,75 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,28 kg | 8012667310363 |
| 10 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,30 kg | 8012667310370 |
| 10,25 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,31 kg | 8012667310387 |
| 10,5 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,32 kg | 8012667310394 |
| 10,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667310400 |
| 11 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,37 kg | 8012667310417 |
| 11,25 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,39 kg | 8012667310424 |
| 11,5 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,09 kg | 8012667310431 |
| 11,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,41 kg | 8012667310448 |
| 12 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | 160x40x40 h mm | 0,47 kg | 8012667310455 |
| 12,25 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,49 kg | 8012667310462 |
| 12,5 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,53 kg | 8012667310479 |
| 12,75 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,54 kg | 8012667310486 |
| 13 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,55 kg | 8012667310493 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.