Wkładka naprawcza gwintu nierdzewna samozaciskowa E010/M100X150E2A
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: E010/M100X150E2A
z VAT bez VAT
-22%
-22%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
WKŁADKA DO NAPRAWY GWINTU SAMOHAMOWNA ZE STALI NIERDZEWNEJ
EAN: 8012667368500
Art.: E010/M100X150E2A
Przeznaczenie:
  • Stal nierdzewna
Zastosowania:
  • Naprawa gwintu
  • Powieszenie
Kompatybilne narzędzia / tryby:
Pozostałe atrybuty:
  • Sekcja romoidalna
  • Kształt sprężyny
  • Tworzy dwa koncentryczne gwinty
D Height Pack Gross weight EAN Code
M4 x 0,7 mm1,0 D mm250,00 kg8012667368852
M3 x 0,5 mm1,0 D mm250,00 kg8012667367435
M3 x 0,5 mm1,5 D mm250,00 kg8012667364953
M4 x 0,7 mm1,5 D mm250,00 kg8012667368807
M3 x 0,5 mm2,0 D mm250,00 kg8012667362706
M4 x 0,7 mm2,0 D mm250,00 kg8012667364915
M5 x 0,8 mm1,0 D mm250,00 kg8012667363390
M5 x 0,8 mm1,5 D mm250,00 kg8012667367213
M6 x 1 mm1,0 D mm250,00 kg8012667365325
M8 x 1,25 mm1,0 D mm250,00 kg8012667364861
M5 x 0,8 mm2,0 D mm250,00 kg8012667366575
M6 x 1 mm1,5 D mm250,00 kg8012667362720
M6 x 1 mm2,0 D mm250,00 kg8012667366537
M8 x 1,25 mm1,5 D mm250,00 kg8012667367381
M10 x 1,5 mm1,0 D mm250,00 kg8012667365578
M10 x 1,5 mm1,5 D mm250,00 kg8012667368098
M8 x 1,25 mm2,0 D mm250,00 kg8012667367770
M10 x 1,5 mm2,0 D mm250,00 kg8012667368500
M12 x 1,75 mm1,0 D mm100,00 kg8012667364601
M12 x 1,75 mm1,5 D mm100,01 kg8012667366629
M12 x 1,75 mm2,0 D mm100,01 kg8012667367534
M14 x 2 mm1,0 D mm100,01 kg8012667368418
M14 x 2 mm1,5 D mm100,01 kg8012667366049
M14 x 2 mm2,0 D mm100,01 kg8012667364045
M16 x 2 mm1,0 D mm100,01 kg8012667368616
M16 x 2 mm1,5 D mm100,01 kg8012667364342
M16 x 2 mm2,0 D mm100,02 kg8012667365943
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.