Kod produktu: E010/M140X200E15A
EAN: 8012667366049
Kod producenta: -
Producent: FERVI
SAMOHAMOWNA WKŁADKA DO NAPRAWY GWINTU ZE STALI NIERDZEWNEJ
EAN: 8012667366049
Art.: E010/M140X200E15A
Przeznaczenie:
- Do zawieszenia
- Stal nierdzewna
Zastosowania:
- Naprawa gwintu
- Wkręcanie śruby
Kompatybilne narzędzia / tryby:
- Trzpień
Pozostałe atrybuty:
- Sekcja romboidalna
- Kształt sprężyny
| D | Height | Pack | Gross weight | EAN Code |
|---|---|---|---|---|
| M4 x 0,7 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667368852 |
| M3 x 0,5 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667367435 |
| M3 x 0,5 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667364953 |
| M4 x 0,7 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667368807 |
| M3 x 0,5 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667362706 |
| M4 x 0,7 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667364915 |
| M5 x 0,8 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667363390 |
| M5 x 0,8 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667367213 |
| M6 x 1 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667365325 |
| M8 x 1,25 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667364861 |
| M5 x 0,8 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667366575 |
| M6 x 1 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667362720 |
| M6 x 1 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667366537 |
| M8 x 1,25 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667367381 |
| M10 x 1,5 mm | 1,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667365578 |
| M10 x 1,5 mm | 1,5 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667368098 |
| M8 x 1,25 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667367770 |
| M10 x 1,5 mm | 2,0 D mm | 25 | 0,00 kg | 8012667368500 |
| M12 x 1,75 mm | 1,0 D mm | 10 | 0,00 kg | 8012667364601 |
| M12 x 1,75 mm | 1,5 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667366629 |
| M12 x 1,75 mm | 2,0 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667367534 |
| M14 x 2 mm | 1,0 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667368418 |
| M14 x 2 mm | 1,5 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667366049 |
| M14 x 2 mm | 2,0 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667364045 |
| M16 x 2 mm | 1,0 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667368616 |
| M16 x 2 mm | 1,5 D mm | 10 | 0,01 kg | 8012667364342 |
| M16 x 2 mm | 2,0 D mm | 10 | 0,02 kg | 8012667365943 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.