Przejdź do głównej treści
Darmowa  dostawa od 500 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
 Dostawa 24-48h
Dostawa 24-48h
Dealer FERVI i KAMASA
Dealer FERVI i KAMASA
Nasze realizacje
Nasze realizacje
Od 12 lat na rynku
Od 12 lat na rynku
5.0 w Google
5.0 w Google
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
polski zł
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
👉 ZAMÓWIENIA B2B Oferta dla firm
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Twój koszyk jest pusty
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Okazja Nowość

Młotek pneumatyczny Mighty Seven SN-3111C

Udostępnij
Zapytaj o produkt

Młotek pneumatyczny Mighty Seven SN-3111C

Przejdź do sekcji Opinie

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: Wysyłka do 3 dni

Kod produktu: SN-3111C

EAN: -

Producent: M7 - Mighty Seven

Okazja Nowość
z VAT bez VAT
2 350,53 zł
w tym 23% VAT
Cena regularna: 3 013,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 013,50 zł
szt.

Potrzebujesz konsultacji

Szybka wysyłka - eTOMNAR.pl

Młotek pneumatyczny – Mighty Seven (M7) SN-3111C

Młotek pneumatyczny marki Mighty Seven (M7) (kod SN-3111C) – oryginalny produkt marki Mighty Seven (M7) dostępny w ofercie eTOMNAR.pl. Wszystkie dane techniczne pochodzą od producenta.

Najważniejsze cechy

  • Producent: Mighty Seven (M7)
  • Rozmiar uchwytu: 17.2 mm
  • Ciśnienie robocze: 6.3 bar
  • Średnie zużycie powietrza: 283 L/min
  • Waga netto: 7.0 kg

Zastosowanie

Do prac wymagających udaru: skuwania, osadzania i demontażu.

Parametry techniczne

Kod producentaSN-3111C
ProducentMighty Seven (M7)
Średnie zużycie powietrza283 L/min
Ciśnienie robocze6.3 bar
Długość całkowita395 mm
Waga netto7.0 kg
Wąż powietrza1/2"
Ciśnienie akustyczne115.3 dBA
Poziom drgań8.0 m/s²
Rozmiar uchwytu17.2 mm
Długość skoku75 mm
Przyłącze powietrza1/2"

Najczęstsze pytania

Czy do zakupu otrzymam fakturę VAT?

Tak. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT – wystarczy podać NIP przy składaniu zamówienia.

Ile trwa wysyłka?

Czas wysyłki podajemy przy produkcie – zależy od statusu dostępności. Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy gratis.

Kupujesz w eTOMNAR.pl – sklep TOMNAR TOMASZ ZIELIŃSKI, Piła 40, 28-340 Piła, działający od ponad 12 lat. Faktura VAT do każdego zamówienia, darmowa dostawa od 500 zł, wysyłka na terenie całej Polski.

M7 to tajwański producent narzędzi pneumatycznych i akumulatorowych: kluczy udarowych, szlifierek, wiertarek i grzechotek. Narzędzia M7 są przeznaczone do intensywnej pracy w serwisach samochodowych i zakładach przemysłowych. W TOMNAR kupisz je z fakturą VAT, a w razie pytań doradzimy przy doborze.

Dostawa od 0,00 zł - Kurier DPD

Darmowa przesyłka powyżej 500 pln - do 30 kg

  • Kurier DPD Darmowa

    Darmowa przesyłka powyżej 500 pln - do 30 kg

  • Shoper Paczkomaty InPost Darmowa

    Dostawa realizowana przez spedycję InPost - realizujemy darmowe przesyłki do 5 kg i powyżej 500 pln

Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.

0.00
Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Wyświetlane są wszystkie recenzje (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy zakupili produkt.

Rekomendowane dla Ciebie