Pas ścierny cyrkonowy do szlifierki stacjonarnej NT1750/150/060Z
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 121 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: NT1750/150/060Z
z VAT bez VAT
-22%
+36%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
Paski ścierne
EAN: 8012667325244
Art.: NT1750/150/060Z
Przeznaczenie:
  • Stal
  • Stal nierdzewna
  • Aluminium
  • Żeliwo
Zastosowania:
  • Usuwanie zadziorów
  • Przygotowanie powierzchni
Kompatybilne narzędzia / tryby:
  • Szlifierka stacjonarna
Pozostałe atrybuty:
  • Cyrkon
Wymiary Grit Szt. w opakowaniu Waga brutto EAN
330 x 10 mm60100,00 kg8012667324896
330 x 10 mm80100,00 kg8012667324902
520 x 20 mm120100,06 kg8012667371319
520 x 20 mm80100,13 kg8012667371302
760 x 40 mm60100,04 kg8012667324964
760 x 40 mm80100,04 kg8012667324971
610 x 100 mm120100,06 kg8012667371272
610 x 100 mm80100,72 kg8012667371265
2000 x 50 mm60100,33 kg8012667325282
2000 x 50 mm80100,27 kg8012667325299
1000 x 100 mm120100,09 kg8012667325091
1000 x 100 mm60100,09 kg8012667325077
914 x 100 mm60100,13 kg8012667325015
914 x 100 mm80100,09 kg8012667325022
1500 x 120 mm60100,21 kg8012667325206
1500 x 120 mm80100,15 kg8012667325213
1750 x 150 mm60100,29 kg8012667325244
1750 x 150 mm80100,15 kg8012667325251
1219 x 152 mm60100,22 kg8012667325145
1219 x 152 mm80100,20 kg8012667325152
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.