Precyzyjny Uchwyt Samocentrujący 3+3 Szczęki M049A/400
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: M049A/400
z VAT bez VAT
-22%
-22%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
Precyzyjny samocentrujący uchwyt szczękowy 3+3 wykonany z żeliwa posiadający zintegrowane szczęki do koncentrycznego mocowania i wyposażony w trzy szczęki wewnętrzne trzy szczęki zewnętrzne i klucz dokręcający dostępny w rozmiarach Ø80mm Ø100mm Ø125mm Ø160mm Ø200mm Ø250mm Ø320mm i Ø400mm o różnorodnych wymiarach.