Taśmy ścierne cyrkonowe do szlifierki stacjonarnej NT1750/150/060A
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: NT1750/150/060A
z VAT bez VAT
-22%
+17%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
PASY ŚCIERNE
EAN: 8012667313050
Art.: NT1750/150/060A
Pasy ścierne z korundu przeznaczone do szlifowania różnych materiałów.
Przeznaczenie:
  • Stal
  • Aluminium
  • Drewno
  • Żeliwo
Zastosowania:
  • Gratowanie
  • Przygotowanie powierzchni
Kompatybilne narzędzia / tryby:
  • Szlifierka stacjonarna
Pozostałe atrybuty:
  • Korund
Wymiary Grit Szt. w opakowaniu Wymiary opakowania Waga brutto EAN
440 x 35 mm4010-0,30 kg8012667312794
440 x 35 mm6010-0,30 kg8012667312800
533 x 75 mm4010-0,30 kg8012667312831
533 x 75 mm6010-0,30 kg8012667312848
1075 x 25 mm4010-0,30 kg8012667312954
1075 x 25 mm6010-0,30 kg8012667325107
686 x 50 mm4010-0,30 kg8012667312879
686 x 50 mm6010300x70x50 h mm0,04 kg8012667324926
686 x 50 mm8010290x50x2 h mm0,30 kg8012667312886
686 x 50 mm10010300x50x80 h mm0,04 kg8012667324933
686 x 50 mm12010165x90x50 h mm0,04 kg8012667324940
1500 x 120 mm4010-1,01 kg8012667313005
1500 x 120 mm6010-2,47 kg8012667313012
1500 x 120 mm8010360x120x2 h mm2,27 kg8012667313029
914 x 100 mm4010250x100x3 h mm0,30 kg8012667312893
914 x 100 mm6010230x145x100 h mm0,13 kg8012667325008
914 x 100 mm8010230x130x100 h mm0,12 kg8012667312909
914 x 100 mm10010230x105x100 h mm0,10 kg8012667325039
914 x 100 mm12010225x100x100 h mm0,09 kg8012667325046
1000 x 100 mm4010-0,30 kg8012667312916
1000 x 100 mm6010250x100x2 h mm0,30 kg8012667312923
1000 x 100 mm8010-0,30 kg8012667312930
1219 x 152 mm4010-0,30 kg8012667312985
1219 x 152 mm6010300x140x150 h mm0,24 kg8012667325138
1219 x 152 mm8010320x140x155 h mm0,23 kg8012667312992
1219 x 152 mm10010290x150x150 h mm0,19 kg8012667325169
1219 x 152 mm12010290x140x150 h mm0,21 kg8012667325176
1750 x 150 mm4010-4,11 kg8012667313043
1750 x 150 mm6010-4,11 kg8012667313050
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.