Kod produktu: NT1219/152/080A
EAN: 8012667312992
Kod producenta: -
Producent: FERVI
Pasy ścierne
EAN: 8012667312992
Art.: NT1219/152/080A
Przeznaczenie:
- Stal
- Aluminium
- Drewno
- Żeliwo
Zastosowania:
- Usuwanie zadziorów
- Przygotowanie powierzchni
Kompatybilne narzędzia / tryby:
- Szlifierka stacjonarna
Pozostałe atrybuty:
- Ścierniwo: Korund
| Wymiary | Grit | Szt. w opakowaniu | Wymiary opakowania | Waga brutto | EAN |
|---|---|---|---|---|---|
| 440 x 35 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312794 |
| 440 x 35 mm | 60 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312800 |
| 440 x 35 mm | 80 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312817 |
| 440 x 35 mm | 120 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312824 |
| 533 x 75 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312831 |
| 533 x 75 mm | 60 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312848 |
| 533 x 75 mm | 80 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312855 |
| 533 x 75 mm | 120 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312862 |
| 1075 x 25 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312954 |
| 1075 x 25 mm | 60 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667325107 |
| 1075 x 25 mm | 80 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312961 |
| 1075 x 25 mm | 100 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667325114 |
| 1075 x 25 mm | 120 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312978 |
| 686 x 50 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312879 |
| 686 x 50 mm | 60 | 10 | 300x70x50 h mm | 0,04 kg | 8012667324926 |
| 686 x 50 mm | 80 | 10 | 290x50x2 h mm | 0,30 kg | 8012667312886 |
| 686 x 50 mm | 100 | 10 | 300x50x80 h mm | 0,04 kg | 8012667324933 |
| 686 x 50 mm | 120 | 10 | 165x90x50 h mm | 0,04 kg | 8012667324940 |
| 1500 x 120 mm | 40 | 10 | - | 1,01 kg | 8012667313005 |
| 1500 x 120 mm | 60 | 10 | - | 2,47 kg | 8012667313012 |
| 1500 x 120 mm | 80 | 10 | 360x120x2 h mm | 2,27 kg | 8012667313029 |
| 1500 x 120 mm | 120 | 10 | - | 1,67 kg | 8012667313036 |
| 914 x 100 mm | 40 | 10 | 250x100x3 h mm | 0,30 kg | 8012667312893 |
| 914 x 100 mm | 60 | 10 | 230x145x100 h mm | 0,13 kg | 8012667325008 |
| 914 x 100 mm | 80 | 10 | 230x130x100 h mm | 0,12 kg | 8012667312909 |
| 914 x 100 mm | 100 | 10 | 230x105x100 h mm | 0,10 kg | 8012667325039 |
| 914 x 100 mm | 120 | 10 | 225x100x100 h mm | 0,09 kg | 8012667325046 |
| 1000 x 100 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312916 |
| 1000 x 100 mm | 60 | 10 | 250x100x2 h mm | 0,30 kg | 8012667312923 |
| 1000 x 100 mm | 80 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312930 |
| 1000 x 100 mm | 120 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312947 |
| 1219 x 152 mm | 40 | 10 | - | 0,30 kg | 8012667312985 |
| 1219 x 152 mm | 60 | 10 | 300x140x150 h mm | 0,24 kg | 8012667325138 |
| 1219 x 152 mm | 80 | 10 | 320x140x155 h mm | 0,23 kg | 8012667312992 |
| 1219 x 152 mm | 100 | 10 | 290x150x150 h mm | 0,19 kg | 8012667325169 |
| 1219 x 152 mm | 120 | 10 | 290x140x150 h mm | 0,21 kg | 8012667325176 |
| 1750 x 150 mm | 40 | 10 | - | 4,11 kg | 8012667313043 |
| 1750 x 150 mm | 60 | 10 | - | 4,11 kg | 8012667313050 |
| 1750 x 150 mm | 80 | 10 | - | 3,34 kg | 8012667313067 |
| 1750 x 150 mm | 120 | 10 | - | 2,48 kg | 8012667313074 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.