WKŁADKA NAPRAWCZA GWINTU STAL NIERDZEWNA E010/M120X125E2
Okazja
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: E010/M120X125E2
z VAT bez VAT
-22%
-22%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
WKŁADKA DO NAPRAWY GWINTU ZE STALI NIERDZEWNEJ H=2XD
EAN: 8012667367336
Art.: E010/M120X125E2
Zastosowania:
  • Naprawa gwintów
Pozostałe atrybuty:
  • Sekcja romboidalna
  • O kształcie sprężyny
  • Tworzy dwa idealnie koncentryczne gwinty
  • Zewnętrzny gwint
  • Wewnętrzny gwint do wkręcania śruby mocującej
D Pack Packaging dimensions Gross weight EAN Code
M2,5 x 0,45 mm25-0,01 kg8012667365318
M4 x 0,7 mm2575x60x25 h mm0,00 kg8012667368210
M3 x 0,5 mm2575x60x25 h mm0,00 kg8012667367480
M3,5 x 0,6 mm2575x60x25 h mm0,00 kg8012667366766
M5 x 0,8 mm2570x55x25 h mm0,00 kg8012667367022
M6 x 1 mm2570x55x25 h mm0,00 kg8012667367695
M8 x 1,25 mm2570x55x25 h mm0,00 kg8012667365929
M7 x 1 mm2575x60x25 h mm0,00 kg8012667367039
M8 x 1 mm2575x60x25 h mm0,00 kg8012667363321
M10 x 1 mm25-0,00 kg8012667364526
M10 x 1,5 mm2595x79x30 h mm0,00 kg8012667365752
M10 x 1,25 mm25-0,00 kg8012667366209
M9 x 1,25 mm25-0,00 kg8012667366292
M12 x 1,75 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667368104
M12 x 1,25 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667367336
M12 x 1,5 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667366452
M12 x 1 mm10-0,01 kg8012667366759
M11 x 1,5 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667363673
M14 x 1,5 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667363611
M14 x 1,25 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667368609
M14 x 2 mm10-0,01 kg8012667367794
M14 x 1 mm1095x80x30 h mm0,01 kg8012667367688
M2,2 x 0,45 mm25-0,01 kg8012667368593
M2 x 0,4 mm25-0,00 kg8012667363369
M16 x 2 mm10-0,02 kg8012667362973
M16 x 1,5 mm10-0,02 kg8012667368630
M18 x 1,5 mm10-0,02 kg8012667365806
M18 x 2,5 mm10-0,03 kg8012667366346
M18 x 2 mm10-0,02 kg8012667364670
M20 x 2 mm10125x110x40 h mm0,03 kg8012667368425
M20 x 2,5 mm10125x110x40 h mm0,03 kg8012667366056
M20 x 1,5 mm10130x110x40 h mm0,02 kg8012667366643
M22 x 2,5 mm5-0,04 kg8012667367220
M22 x 2 mm5-0,03 kg8012667367763
M22 x 1,5 mm5-0,03 kg8012667362737
M24 x 3 mm5125x110x40 h mm0,06 kg8012667367893
M24 x 2 mm5-0,04 kg8012667364793
M24 x 1,5 mm5-0,03 kg8012667369071
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.