Kod produktu: P023/05.25L
EAN: 8012667341633
Kod producenta: -
Producent: FERVI
WIERTŁO KRĘTE Z DŁUGIM PROSTYM CHWYTEM
EAN: 8012667341633
Art.: P023/05.25L
PRAWOSTRONNE, SZLIFOWANE.
Przeznaczenie:
- Stal
- Aluminium
- Stopy nieżel.
- Żeliwo
Zastosowania:
- Wiercenie głębokich otworów
Kompatybilne narzędzia / tryby:
- Tokarka
- Frezarka
- Wiertarka
Pozostałe atrybuty:
- Opakowanie: Pudełko
- Kąt ostrzenia: 135°
- Twardość ostrza: HV=770÷830
- Głębokość wiercenia: ~15xD
- Obróbka: Szlifowane
- Norma DIN: 340
- Środek smarująco-chłodzący: Emulsja
- Maksymalna twardość obrabianego materiału: R≤800N/mm²
| ø | L | l | Szt. w opakowaniu | Waga brutto | EAN |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 mm | 85 mm | 56 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341503 |
| 2,5 mm | 95 mm | 62 mm | 10 | 0,04 kg | 8012667341527 |
| 2,25 mm | 90 mm | 59 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341510 |
| 1 mm | 56 mm | 33 mm | 10 | 0,01 kg | 8012667341466 |
| 1,25 mm | 65 mm | 40 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341473 |
| 1,5 mm | 70 mm | 45 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341480 |
| 1,75 mm | 80 mm | 53 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341497 |
| 3 mm | 100 mm | 66 mm | 10 | 0,05 kg | 8012667341541 |
| 3,25 mm | 106 mm | 69 mm | 10 | 0,06 kg | 8012667341558 |
| 3,5 mm | 112 mm | 73 mm | 10 | 0,07 kg | 8012667341565 |
| 2,75 mm | 100 mm | 66 mm | 10 | 0,05 kg | 8012667341534 |
| 4,00 mm | 119 mm | 78 mm | 10 | 0,10 kg | 8012667341589 |
| 3,75 mm | 112 mm | 73 mm | 10 | 0,08 kg | 8012667341572 |
| 4,25 mm | 119 mm | 78 mm | 10 | 0,01 kg | 8012667341596 |
| 4,5 mm | 126 mm | 82 mm | 10 | 0,01 kg | 8012667341602 |
| 4,75 mm | 126 mm | 82 mm | 10 | 0,01 kg | 8012667341619 |
| 5 mm | 132 mm | 87 mm | 10 | 0,01 kg | 8012667341626 |
| 5,25 mm | 132 mm | 87 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341633 |
| 5,5 mm | 139 mm | 91 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341640 |
| 5,75 mm | 139 mm | 91 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341657 |
| 6 mm | 139 mm | 91 mm | 10 | 0,02 kg | 8012667341664 |
| 6,25 mm | 148 mm | 97 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341671 |
| 6,5 mm | 148 mm | 97 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341688 |
| 6,75 mm | 148 mm | 97 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341695 |
| 7 mm | 156 mm | 102 mm | 10 | 0,03 kg | 8012667341701 |
| 7,25 mm | 156 mm | 102 mm | 10 | 0,04 kg | 8012667341718 |
| 7,5 mm | 156 mm | 102 mm | 10 | 0,04 kg | 8012667341725 |
| 8 mm | 165 mm | 109 mm | 5 | 0,05 kg | 8012667341749 |
| 7,75 mm | 165 mm | 109 mm | 10 | 0,04 kg | 8012667341732 |
| 8,25 mm | 165 mm | 109 mm | 5 | 0,05 kg | 8012667341756 |
| 8,5 mm | 165 mm | 109 mm | 5 | 0,05 kg | 8012667341763 |
| 8,75 mm | 175 mm | 115 mm | 5 | 0,06 kg | 8012667341770 |
| 9 mm | 175 mm | 115 mm | 5 | 0,06 kg | 8012667341787 |
| 9,25 mm | 175 mm | 115 mm | 5 | 0,07 kg | 8012667341794 |
| 9,5 mm | 175 mm | 115 mm | 5 | 0,07 kg | 8012667341800 |
| 9,75 mm | 184 mm | 121 mm | 5 | 0,07 kg | 8012667341817 |
| 10 mm | 184 mm | 121 mm | 5 | 0,08 kg | 8012667341824 |
| 10,25 mm | 184 mm | 121 mm | 5 | 0,08 kg | 8012667341831 |
| 10,5 mm | 184 mm | 121 mm | 5 | 0,09 kg | 8012667341848 |
| 11 mm | 195 mm | 128 mm | 5 | 0,10 kg | 8012667341855 |
| 11,5 mm | 195 mm | 128 mm | 5 | 0,11 kg | 8012667341862 |
| 12 mm | 205 mm | 134 mm | 5 | 0,11 kg | 8012667341879 |
| 12,5 mm | 205 mm | 134 mm | 5 | 0,13 kg | 8012667341886 |
| 13 mm | 205 mm | 134 mm | 5 | 0,14 kg | 8012667341893 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.