Kod produktu: P058/02.25
EAN: 8012667192075
Kod producenta: -
Producent: FERVI
WIERTŁO KRĘTE Z PROSTYM CHWYTEM
Materiały:
- Stal
- Aluminium
- Stopy met. nieżel.
- Żeliwo
Zastosowanie:
- Tokarka
- Frezarka
- Wiertarka
Pozostałe atrybuty:
- Opakowanie: Pudełko
- Kąt ostrza: 135°
- Twardość: HV=740÷780
- Głębokość wiercenia: ~8xD
- Obróbka: Szlifowane
- Norma: 338/N
- Chłodziwo: Emulsja
- Wytrzymałość materiału: R≤700N/mm²
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 mm | 34 mm | 12 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667192594 |
| 1,25 mm | 38 mm | 16 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667192600 |
| 1,5 mm | 40 mm | 18 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667192617 |
| 1,75 mm | 46 mm | 22 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667192624 |
| 2 mm | 49 mm | 24 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667192068 |
| 2,25 mm | 53 mm | 27 mm | 10 | 17 x 17 x 62 h mm | 0,05 kg | 8012667192075 |
| 2,5 mm | 57 mm | 30 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667192082 |
| 2,75 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667192099 |
| 3 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667181956 |
| 3,25 mm | 65 mm | 36 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667182731 |
| 3,5 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | - | 0,04 kg | 8012667181635 |
| 3,75 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667181970 |
| 4 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | 4 x 4 x 75 h mm | 0,01 kg | 8012667180485 |
| 4,25 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667181987 |
| 4,5 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667181994 |
| 4,75 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667182007 |
| 5 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | 104x30x30 h mm | 0,01 kg | 8012667180492 |
| 5,25 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667192631 |
| 5,5 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | 94x28x28 h mm | 0,01 kg | 8012667192648 |
| 5,75 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667192655 |
| 6 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667180508 |
| 6,25 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667192105 |
| 6,5 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | 105x29x29 h mm | 0,02 kg | 8012667180515 |
| 6,75 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667182014 |
| 7 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667192112 |
| 7,25 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667192129 |
| 7,5 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667192136 |
| 7,75 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667192143 |
| 8 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | 8 x 8 x 117 h mm | 0,03 kg | 8012667192662 |
| 8,25 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | - | 0,03 kg | 8012667192679 |
| 8,5 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | 9 x 9 x 117 h mm | 0,03 kg | 8012667180522 |
| 8,75 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,04 kg | 8012667192686 |
| 9 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | 129x37x37 h mm | 0,04 kg | 8012667192693 |
| 9,25 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,05 kg | 8012667192266 |
| 9,5 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,05 kg | 8012667184124 |
| 9,75 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,05 kg | 8012667192709 |
| 10 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | 10 x 10 x 133 h mm | 0,05 kg | 8012667188238 |
| 10,25 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,06 kg | 8012667188795 |
| 10,5 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,06 kg | 8012667182021 |
| 10,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,06 kg | 8012667189358 |
| 11 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,07 kg | 8012667189914 |
| 11,25 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,07 kg | 8012667190477 |
| 11,5 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667191030 |
| 11,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,09 kg | 8012667191597 |
| 12 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | 12 x 12 x 151 h mm | 0,09 kg | 8012667192150 |
| 12,25 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,09 kg | 8012667192716 |
| 12,5 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,09 kg | 8012667188245 |
| 12,75 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,10 kg | 8012667188801 |
| 13 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | 151 x 13 x 13 h mm | 0,11 kg | 8012667182038 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.