Kod produktu: ST1A08.50
EAN: 8012667124724
WIERTŁO KRĘTE Z PROSTYM CHWYTEM
Art. ST1A08.50
| ø | L | l | Ilość | Wymiary opakowania | Waga | EAN |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,00 mm | 34 mm | 12 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124328 |
| 1,25 mm | 38 mm | 16 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667124335 |
| 1,50 mm | 40 mm | 18 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667124373 |
| 1,75 mm | 46 mm | 22 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667124397 |
| 2,00 mm | 49 mm | 24 mm | 10 | - | 0,08 kg | 8012667124410 |
| 2,25 mm | 53 mm | 27 mm | 10 | - | 0,08 kg | 8012667124434 |
| 2,50 mm | 57 mm | 30 mm | 10 | 3x3x57h mm | 0,02 kg | 8012667124465 |
| 2,75 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | - | 0,08 kg | 8012667124489 |
| 3,00 mm | 61 mm | 33 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124496 |
| 3,25 mm | 65 mm | 36 mm | 10 | 17 x 66 x 17 h mm | 0,01 kg | 8012667124502 |
| 3,50 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | 70x4x4h mm | 0,04 kg | 8012667124519 |
| 3,75 mm | 70 mm | 39 mm | 10 | - | 0,00 kg | 8012667124526 |
| 4,00 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | - | 0,05 kg | 8012667124533 |
| 4,25 mm | 75 mm | 43 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667124540 |
| 4,50 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667124557 |
| 4,75 mm | 80 mm | 47 mm | 10 | - | 0,08 kg | 8012667124564 |
| 5,00 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | 90x5x5 h mm | 0,01 kg | 8012667124571 |
| 5,25 mm | 86 mm | 52 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667124588 |
| 5,50 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | - | 0,01 kg | 8012667124595 |
| 5,75 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | 93 x 6 x 6 h mm | 0,01 kg | 8012667124618 |
| 6,00 mm | 93 mm | 57 mm | 10 | 93x6x6h mm | 0,02 kg | 8012667124625 |
| 6,25 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | 102x6,25x6,25 h mm | 0,08 kg | 8012667124632 |
| 6,50 mm | 101 mm | 63 mm | 10 | - | 0,16 kg | 8012667124649 |
| 6,75 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124656 |
| 7,00 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124663 |
| 7,25 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124670 |
| 7,50 mm | 109 mm | 69 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667124687 |
| 7,75 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | - | 0,67 kg | 8012667124694 |
| 8,00 mm | 117 mm | 75 mm | 10 | 110x8x8 h mm | 0,03 kg | 8012667124700 |
| 8,25 mm | 117 mm | 75 mm | 5 | - | 0,03 kg | 8012667124717 |
| 8,50 mm | 117 mm | 75 mm | 5 | 117x8.5x8.5 h mm | 0,03 kg | 8012667124724 |
| 8,75 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,04 kg | 8012667124731 |
| 9,00 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,04 kg | 8012667124748 |
| 9,25 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,04 kg | 8012667124755 |
| 9,50 mm | 125 mm | 81 mm | 5 | - | 0,04 kg | 8012667124762 |
| 9,75 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,05 kg | 8012667124779 |
| 10,00 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | 135x10x10 h mm | 0,05 kg | 8012667124786 |
| 10,25 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667192228 |
| 10,50 mm | 133 mm | 87 mm | 5 | - | 0,05 kg | 8012667124809 |
| 10,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124816 |
| 11,00 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,06 kg | 8012667124823 |
| 11,25 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | 140 x 11 x 11 h mm | 0,08 kg | 8012667124830 |
| 11,50 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,07 kg | 8012667124847 |
| 11,75 mm | 142 mm | 94 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124854 |
| 12,00 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124861 |
| 12,25 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124878 |
| 12,50 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124885 |
| 12,75 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | - | 0,08 kg | 8012667124892 |
| 13,00 mm | 151 mm | 101 mm | 5 | 155x13x13 h mm | 0,09 kg | 8012667124908 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.