Wiertło kręte z prostym chwytem ST1A10.50R10
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: ST1A10.50R10
z VAT bez VAT
-22%
-2%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
WIERTŁO KRĘTE Z PROSTYM CHWYTEM
EAN: 8012667293895
Art. ST1A10.50R10
WIERTŁO KRĘTE WALCOWANE Z REDUKOWANYM CHWYTEM 10 MM, PRAWE, CZARNE WYKOŃCZENIE.
ø L l Ilość Wymiary
opakowania
Waga EAN
10,25 mm 133 mm 87 mm 5 - 0,05 kg 8012667293888
10,5 mm 133 mm 87 mm 5 - 0,05 kg 8012667293895
10,75 mm 142 mm 94 mm 5 - 0,06 kg 8012667293901
11,00 mm 142 mm 94 mm 5 - 0,06 kg 8012667293918
11,25 mm 142 mm 94 mm 5 - 0,06 kg 8012667293925
11,5 mm 142 mm 94 mm 5 - 0,06 kg 8012667293932
11,75 mm 142 mm 94 mm 5 - 0,07 kg 8012667293949
12 mm 151 mm 101 mm 5 - 0,07 kg 8012667293956
12,25 mm 151 mm 101 mm 5 - 0,07 kg 8012667293963
12,50 mm 151 mm 101 mm 5 - 0,08 kg 8012667293970
12,75 mm 151 mm 101 mm 5 - 0,08 kg 8012667293987
13 mm 151 mm 101 mm 5 - 0,07 kg 8012667294021
13,25 mm 160 mm 108 mm 5 - 0,10 kg 8012667294038
13,5 mm 160 mm 108 mm 5 - 0,09 kg 8012667294014
13,75 mm 160 mm 108 mm 5 - 0,10 kg 8012667294045
14,00 mm 160 mm 108 mm 5 160x14x14 h mm 0,10 kg 8012667294076
14,25 mm 169 mm 114 mm 5 - 0,10 kg 8012667294069
14,5 mm 169 mm 114 mm 5 - 0,11 kg 8012667294083
14,75 mm 169 mm 114 mm 5 - 0,12 kg 8012667294090
15 mm 169 mm 114 mm 5 - 0,12 kg 8012667294106
15,25 mm 178 mm 120 mm 5 - 0,15 kg 8012667294113
15,50 mm 178 mm 120 mm 5 - 0,13 kg 8012667294120
15,75 mm 178 mm 120 mm 5 - 0,13 kg 8012667294137
16 mm 178 mm 120 mm 5 - 0,13 kg 8012667294144
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.
Liczba ocen: 19
Oceń i opisz
Art. ST1A10.50R10
ø L l Ilość Wymiary
opakowania
Waga EAN