Kod produktu: E010/UNF7/16E15
EAN: 8012667367831
Kod producenta: -
Producent: FERVI
Wkładka naprawcza gwintu ze stali nierdzewnej UNF H=1,5xD
EAN: 8012667367831
Art.: E010/UNF7/16E15
Zastosowania:
- Naprawa gwintów w otworach
Kompatybilne narzędzia / tryby:
- Narzędzia do gwintowania
Pozostałe atrybuty:
- Do zawieszenia
- Gwint UNF
- Długość: 1,5xD
| D | Pack | Packaging dimensions | Gross weight | EAN Code |
|---|---|---|---|---|
| 1/4" x 28 mm | 10 | - | 0,02 kg | 8012667366872 |
| No. 10 x 32 mm | 10 | 60x55x25h mm | 0,00 kg | 8012667363239 |
| 5/16" x 24 mm | 10 | 75x60x25 h mm | 0,00 kg | 8012667363871 |
| 3/8" x 24 mm | 10 | 75x60x25 h mm | 0,00 kg | 8012667364809 |
| No. 4 x 48 mm | 10 | 75x60x25 h mm | 0,00 kg | 8012667364427 |
| 7/16" x 20 mm | 10 | 60x55x25h mm | 0,00 kg | 8012667367831 |
| 1/2" x 20 mm | 10 | 95x80x30 h mm | 0,01 kg | 8012667367367 |
| 5/8" x 18 mm | 5 | 95x80x30 h mm | 0,01 kg | 8012667367008 |
| 9/16" x 18 mm | 5 | 95x80x30 h mm | 0,01 kg | 8012667366711 |
| 3/4" x 16 mm | 5 | 80x75x30h mm | 0,02 kg | 8012667366391 |
| 7/8" x 14 mm | 5 | 80x75x30h mm | 0,02 kg | 8012667364502 |
| 1" x 12 mm | 5 | 110x105x40h mm | 0,04 kg | 8012667364359 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.