Kod produktu: DF9108.125
EAN: 8012667424015
Kod producenta: -
Producent: FERVI
Tarcza Soft Disc Zirconium 115 40Z zawiera cyrkonowy materiał ścierny wzmocniony włóknem szklanym dla zwiększenia trwałości i jest przeznaczona do użytku ze szlifierkami kątowymi pod kątem roboczym 0-15°. Nadaje się do obróbki zgrubnej stali żeliwa i stali nierdzewnej i jest dostępny w wymiarach 115 x 22 mm z ziarnistością 40. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 13 300 obr/min.
| Nr art. | Wymiary | Gradacja | Obroty max | Opakowanie | Waga brutto | Kod EAN |
| DF9108.112 | 115 x 22 mm | 40 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667423957 |
| DF9108.115 | 115 x 22 mm | 80 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667423971 |
| DF9108.117 | 115 x 22 mm | 120 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667423988 |
| DF9108.114 | 115 x 22 mm | 60 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667423964 |
| DF9108.124 | 125 x 22 mm | 60 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667424008 |
| DF9108.125 | 125 x 22 mm | 80 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667424015 |
| DF9108.127 | 125 x 22 mm | 120 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667424022 |
| DF9108.122 | 125 x 22 mm | 40 | 13300 | 10 | 0,10 kg | 8012667423995 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.