Wiertło kręte z chwytem walcowym ST1A02.50C
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: ST1A02.50C
z VAT bez VAT
-20%
-20%
Promocja trwa do 30 września 2026
szt.
WIERTŁO KRĘTE Z TRZPIENIEM PROSTYM
EAN: 8012667294281
Art. ST1A02.50C
WALCOWANA, PRAWA RĘKA, KRÓTKA DŁUGOŚĆ, CZARNE WYKOŃCZENIE.
ø L l Ilość Wymiary
opakowania
Waga EAN
2,00 mm 38 mm 12 mm 10 - 0,00 kg 8012667294274
2,50 mm 43 mm 14 mm 10 - 0,00 kg 8012667294281
3,00 mm 46 mm 16 mm 10 - 0,00 kg 8012667294298
3,25 mm 49 mm 18 mm 10 - 0,00 kg 8012667294304
3,50 mm 52 mm 20 mm 10 - 0,00 kg 8012667294311
3,75 mm 52 mm 20 mm 10 - 0,00 kg 8012667294328
4,00 mm 55 mm 22 mm 10 - 0,01 kg 8012667294335
4,25 mm 55 mm 22 mm 10 55x5x5h 0,01 kg 8012667294342
4,50 mm 58 mm 24 mm 10 - 0,01 kg 8012667294359
5,00 mm 62 mm 26 mm 10 - 0,01 kg 8012667294373
5,50 mm 66 mm 28 mm 10 - 0,01 kg 8012667294380
6,00 mm 66 mm 28 mm 10 - 0,01 kg 8012667294397
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.
Liczba ocen: 24
Oceń i opisz
Art. ST1A02.50C
ø L l Ilość Wymiary
opakowania
Waga EAN