Wiertło kręte z chwytem walcowym ST1A14.50R13
Okazja
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: ST1A14.50R13
z VAT bez VAT
-22%
+96%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
WIERTŁO KRĘTE Z PROSTYM CHWYTEM
EAN: 8012667294205
Art. ST1A14.50R13
WIERTŁO KRĘTE WALCOWANE Z REDUKOWANYM CHWYTEM 13 MM, PRAWOSTRONNE, WYKOŃCZENIE CZARNE.
ø L l Ilość Waga EAN
13,25 mm 160 mm 108 mm 5 0,11 kg 8012667294151
13,50 mm 160 mm 108 mm 5 0,10 kg 8012667294175
13,75 mm 160 mm 108 mm 5 0,11 kg 8012667294168
14,00 mm 160 mm 108 mm 5 0,11 kg 8012667294182
14.25 mm 169 mm 114 mm 5 0,11 kg 8012667294199
14,50 mm 169 mm 114 mm 5 0,12 kg 8012667294205
14,75 mm 169 mm 114 mm 5 0,13 kg 8012667294212
15,00 mm 169 mm 114 mm 5 0,12 kg 8012667294229
15,25 mm 178 mm 120 mm 5 0,12 kg 8012667294236
15,50 mm 178 mm 120 mm 5 0,14 kg 8012667294243
15,75 mm 178 mm 120 mm 5 0,15 kg 8012667294250
16,00 mm 178 mm 120 mm 5 0,14 kg 8012667294267
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.
Liczba ocen: 45
Oceń i opisz
Art. ST1A14.50R13
ø L l Ilość Waga EAN