Wiertło udarowe SDS PLUS P063/6110
Okazja
Dostawa: 7 dni
Kod produktu: P063/6110
z VAT bez VAT
-20%
-20%
EAN: 8012667191603
Art. P063/6110
Waga EAN
5 x 110 mm 10 - 0,04 kg 8012667191047
6 x 110 mm 10 - 0,04 kg 8012667191603
6 x 160 mm 10 - 0,05 kg 8012667192167
8 x 110 mm 10 - 0,05 kg 8012667192723
8 x 160 mm 10 235x45x15 h mm 0,06 kg 8012667188252
9 x 160 mm 10 - 0,07 kg 8012667166045
10 x 160 mm 10 240x45x15 h mm 0,07 kg 8012667189365
12 x 160 mm 10 - 0,08 kg 8012667166052
12 x 300 mm 10 - 0,16 kg 8012667166243
14 x 160 mm 10 380 x 45 x 12 h mm 0,10 kg 8012667180720
14 x 300 mm 10 380x45x15 h mm 0,18 kg 8012667166205
15 x 160 mm 10 - 0,13 kg 8012667166069
16 x 160 mm 10 240x45x15 h mm 0,13 kg 8012667166212
16 x 300 mm 10 - 0,25 kg 8012667166199
20 x 160 mm 5 240x45x20 h mm 0,21 kg 8012667166236
18 x 160 mm 5 - 0,80 kg 8012667166229
18 x 300 mm 5 - 0,30 kg 8012667166182
16 x 450 mm 5 - 0,40 kg 8012667166175
20 x 450 mm 5 - 0,63 kg 8012667166151
18 x 450 mm 5 - 0,40 kg 8012667166168
22 x 450 mm 5 530x45x25 h mm 0,61 kg 8012667189921
24 x 450 mm 5 530x45x25 h mm 0,81 kg 8012667190484
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.
Art. P063/6110
Waga EAN