Kod produktu: NT520/020/060Z
EAN: 8012667371296
Kod producenta: -
Producent: FERVI
PASY ŚCIERNE
EAN: 8012667371296
Art.: NT520/020/060Z
Przeznaczenie:
- Stal
- Stal nierdzewna
- Aluminium
- Żeliwo
Zastosowania:
- Gratowanie
- Przygotowanie powierzchni
Kompatybilne narzędzia / tryby:
- Szlifierka stacjonarna
Pozostałe atrybuty:
- Cyrkon
| Wymiary | Grit | Szt. w opakowaniu | Waga brutto | EAN |
|---|---|---|---|---|
| 330 x 10 mm | 60 | 10 | 0,00 kg | 8012667324896 |
| 330 x 10 mm | 80 | 10 | 0,00 kg | 8012667324902 |
| 330 x 10 mm | 120 | 10 | 0,02 kg | 8012667324919 |
| 520 x 20 mm | 120 | 10 | 0,06 kg | 8012667371319 |
| 330 x 10 mm | 40 | 10 | 0,01 kg | 8012667324889 |
| 520 x 20 mm | 80 | 10 | 0,13 kg | 8012667371302 |
| 520 x 20 mm | 60 | 10 | 0,01 kg | 8012667371296 |
| 520 x 20 mm | 40 | 10 | 0,02 kg | 8012667371289 |
| 760 x 40 mm | 60 | 10 | 0,04 kg | 8012667324964 |
| 760 x 40 mm | 80 | 10 | 0,04 kg | 8012667324971 |
| 760 x 40 mm | 120 | 10 | 0,03 kg | 8012667324988 |
| 760 x 40 mm | 40 | 10 | 0,05 kg | 8012667324957 |
| 610 x 100 mm | 120 | 10 | 0,06 kg | 8012667371272 |
| 610 x 100 mm | 80 | 10 | 0,72 kg | 8012667371265 |
| 610 x 100 mm | 60 | 10 | 0,25 kg | 8012667371258 |
| 2000 x 50 mm | 60 | 10 | 0,33 kg | 8012667325282 |
| 2000 x 50 mm | 80 | 10 | 0,27 kg | 8012667325299 |
| 2000 x 50 mm | 120 | 10 | 0,03 kg | 8012667325305 |
| 610 x 100 mm | 40 | 10 | 0,95 kg | 8012667371241 |
| 1000 x 100 mm | 120 | 10 | 0,09 kg | 8012667325091 |
| 1000 x 100 mm | 60 | 10 | 0,09 kg | 8012667325077 |
| 1000 x 100 mm | 80 | 10 | 0,08 kg | 8012667325084 |
| 2000 x 50 mm | 40 | 10 | 0,16 kg | 8012667325275 |
| 914 x 100 mm | 60 | 10 | 0,13 kg | 8012667325015 |
| 914 x 100 mm | 80 | 10 | 0,09 kg | 8012667325022 |
| 914 x 100 mm | 120 | 10 | 0,09 kg | 8012667325053 |
| 1000 x 100 mm | 40 | 10 | 0,16 kg | 8012667325060 |
| 914 x 100 mm | 40 | 10 | 0,13 kg | 8012667324995 |
| 1500 x 120 mm | 60 | 10 | 0,21 kg | 8012667325206 |
| 1500 x 120 mm | 80 | 10 | 0,15 kg | 8012667325213 |
| 1500 x 120 mm | 120 | 10 | 0,18 kg | 8012667325220 |
| 1750 x 150 mm | 60 | 10 | 0,29 kg | 8012667325244 |
| 1750 x 150 mm | 80 | 10 | 0,15 kg | 8012667325251 |
| 1750 x 150 mm | 120 | 10 | 0,24 kg | 8012667325268 |
| 1500 x 120 mm | 40 | 10 | 0,31 kg | 8012667325190 |
| 1219 x 152 mm | 60 | 10 | 0,22 kg | 8012667325145 |
| 1219 x 152 mm | 80 | 10 | 0,20 kg | 8012667325152 |
| 1219 x 152 mm | 120 | 10 | 0,18 kg | 8012667325183 |
| 1750 x 150 mm | 40 | 10 | 0,46 kg | 8012667325237 |
| 1219 x 152 mm | 40 | 10 | 0,27 kg | 8012667325121 |
| 2000 x 150 mm | 60 | 10 | 0,40 kg | 8012667325329 |
| 2000 x 150 mm | 80 | 10 | 0,30 kg | 8012667325336 |
| 2000 x 150 mm | 120 | 10 | 0,30 kg | 8012667325343 |
| 2000 x 150 mm | 40 | 10 | 0,44 kg | 8012667325312 |
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 150mm — 370,18 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 125mm — 296,67 zł
- Żeliwne imadło stołowe FERVI 100mm — 241,20 zł
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.