Podstawa Magnetyczna Do Gwintownicy Elektrycznej M037/BM1000
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Okazja
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: duża ilość 123 szt.
Dostawa: 10 dni
Kod produktu: M037/BM1000
z VAT bez VAT
-22%
-22%
Promocja trwa do 31 sierpnia 2026
szt.
Podstawa magnetyczna do gwintownicy elektrycznej Art. M037/BM1000 jest wyposażona w otwory montażowe do instalacji gwintownic M037/16 i M037/24, zawiera dźwignię szybkiego zwalniania do łatwego montażu i demontażu, umożliwia umieszczenie na magnetyzowalnych częściach w celu przenoszenia, ma maksymalny udźwig 1000 kg, posiada 4 otwory M8, rozstaw szczelin 70 x 70 mm z kodem EAN 8012667416478.
Imadła stołowe żeliwne FERVI
Imadła stołowe FERVI wykonane z żeliwa szarego — odporne na uderzenia i trwałe w intensywnym użytkowaniu. Dostępne w rozmiarach szczęk 100 mm, 125 mm i 150 mm. Precyzyjne prowadnice, wymienne szczęki, obrót o 360°. Standard dla warsztatu ślusarskiego i mechanicznego.
Żeliwny stół warsztatowy FERVI
Narzędzia pneumatyczne FERVI
Zszywacze pneumatyczne FERVI — jedno- i dwufunkcyjne (zszywacz + gwoździarka 2 w 1). Dla stolarzy, tapicerów, producentów mebli i firm budowlanych. Zasilanie sprężonym powietrzem 6–8 bar, aluminiowa obudowa, regulacja siły uderzenia.
Przyrządy pomiarowe FERVI
Liniały cyfrowe, suwmiarki, mikrometry, kątowniki i mierniki dźwięku FERVI. Precyzja pomiarów do 0,01 mm. Niezbędne na stanowiskach kontroli jakości, w narzędziowniach i przy obróbce precyzyjnej. Cyfrowy wyświetlacz, możliwość zerowania w dowolnym punkcie.
  • Kurier DPD Darmowa
    Darmowa przesyłka powyżej 500 pln - do 30 kg
  • Shoper Paczkomaty InPost Darmowa
5.00
Liczba ocen: 43
Oceń i opisz